WBrEW Smart Tank to zespół skutecznych profesjonalistów wykorzystujących istniejące możliwości by zrobić to, czego jeszcze nikt do tej pory nie zrobił.

Tak powstał dwa lata temu Ogólnopolski Związek Zawodowy Samozatrudnionych „wBREw”. Tak powstał projekt zmian w kodeksie pracy zrównujący wszystkich pracobiorców wobec prawa.Tak uzyskaliśmy w mediach publicznych 10 procent referendalnego czasu antenowego.

Działamy w sferze polityki, gospodarki, finansów, prawa, komunikacji, samorządów, społeczeństwa obywatelskiego. Zawsze w kontekście Unii Europejskiej i globalnej polityki. Zawsze dla dobra naszych partnerów i Polski, państwa silnego energią świadomych obywateli.

Mówimy wprost i WBrEW, że większość oficjalnych ciał społeczno-politycznych to wydmuszki, a wszelkie rady i konwektykle są anachroniczne, opanowane przez kunktatorów. Nerw i puls życia publicznego przebiega gdzie indziej, a my go wyczuwamy. Dlatego jesteśmy skuteczni.

Trzon zespołu to Witold Solski – przedsiębiorca i lobbysta, Katarzyna Kosakowska – prawniczka, Marceli Kwaśniewski – mediator. Działamy opierając się na swoich zasobach, kontaktach, wiedzy i specjalistach, którzy czasem wolą pozostać anonimowi. Potrafimy rozmawiać z ludźmi władzy, przedsiębiorcami, finansistami i pracobiorcami.

Kampania referendalna to pole gry nie tylko politycznej. Informujemy o niej, przygotowujemy analizy, wypracowujemy rozwiązania. Zapraszamy do współpracy.

WBrEW Smart Tank. Zawsze skutecznie.

Kontakt : Witold Solski t. 501 010 101